Referencie

5/5
V mene našej skupiny by som chcela poďakovať za tú najlepšiu starostlivosť. Všetko fungovalo skvele a my sme sa cítili pohodlne. Sprievodkyňa nám nielenže poskytla veľa zaujímavých informácií, ale bola aj nesmierne vtipná a očarujúca.
Peter Schorm
Ďakujem veľmi pekne za ochotu a trpezlivosť pri vybavovaní a tiež za perfektného vodiča. Bol veľmi milý a príjemný. Celá oslava bola ešte krajšia a úžasnejšia kvôli Vám. Určite budem dávať ďalej info a ešte využijeme Vaše služby.
Lucia Vepyová
Ďakujeme za vynikajúci deň strávený v Bratislave a na Devíne. Všetko bolo perfektné. Budúci rok sa určite ozveme, aby ste sa o nás znova takto dobre postarali.
Kevin G.
Vrele odporucam spolocnost Floratour, ja som osobne komunikovala s p. Adrianou Kissovou - je velmi mila, ochotna, ustretova, nasa komunikacia bola rychla, bez akychkolvek zavahani. 🙂
Petra
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za ochotu previesť našich klientov po Bratislave. Myslím, že niektorí boli na vyhliadkovej jazde našou Bratislavou prvý krát, čo bol ohromný zážitok, za ktorý sa ale hlavne Vám musíme poďakovať.
Elena
Včera sme boli veľmi spokojní, plavba loďou, i prehliadka mesta so zaujímavým výkladom sprievodcu boli veľkým zážitkom pre našich žiakov i pre nás.
Slavomíra