Vyhliadková jazda až na hrad

Štýlová prehliadka Bratislavy na kolesách vyhliadkového vozidla

Prehliadka začína od Twin City Gate, Rázusovo nábrežie. Najskôr pôjdeme po dunajskej promenáde, potom okolo Dómu Sv. Martina, bývalý korunovačný kostol uhorských kráľov a kráľovien. Pokračujeme pozdĺž stredovekých mestských hradieb a míňame Grassalkovičov palác – dnes Prezidentský palác, budovu „obrátenej pyramídy“ a letný palác arcibiskupov – dnes sídlo vlády. Pozdĺž Námestia slobody s lipovým kvetom prichádzame k Fontáne mieru. Následne na Bratislavský hrad s prekrásnym panoramatickým výhľadom na mesto a okolie s podrobným výkladom Vášho sprievodcu. Tu je možné si bližšie pozrieť hrad a jeho nádvoria. Do historického centra sa vrátime po neznámych a turistami ešte neobjavenými historickými hradnými schodmi.

bratislavsky hrad

TRVANIE

1 h

DRUH VOZIDLA

vozidlo

CENA - DOSPELÍ

16,- EUR

CENA - DETI

9,- EUR (2-12 r.)

Informácie

Sezóna 22. Marec - 22. December 2024
Odchod 10:00, 10:30, 12:00, 14:00. Ďalšie jazdy na vyžiadanie.
Trvanie 1 hodina
Miesto odchodu Rázusovo nábrežie (Twin City Gate - Flora Tour)
Miesto príchodu Hviezdoslavovo námestie (Historická budova SND)
Jazyky Slovenský, anglický, nemecký. Ďalšie jazyky na vyžiadanie.
Prehliadka zahŕňa Vyhliadková jazda a fotopauza na Bratislavskom hrade.

TIP

Predĺžte si vyhliadkovú jazdu o pešiu prehliadku historického centra Bratislavy s naším sprievodcom, ktorý Vás oboznámi so zaujímavosťami tohto mesta.

TIP

Prenajmite si vyhliadkové vozidlo na súkromné účely a ozvláštnite tak svoj transfer!

TIP

Prehliadky je možné spojiť so širokým spektrom aktivít, podujatí či iných služieb. Na požiadanie zabezpečíme reštauračné služby, ochutnávky miestnych špecialít, ubytovacie služby, prenájom priestorov, návštevu divadelných, tanečných a hudobných podujatí, mestských slávností, iné zábavné aktivity a ešte o mnoho viac!

TIP

Vypočujte si, ako znie Bratislava na súkromnom koncerte v jednom z jej palácov alebo kostolov! Na požiadanie je možné prehliadku rozšíriť o koncert – ľudovej, zábavnej (filmy a muzikály) či klasickej hudby. Ideálne pre skupiny!

TIP

Nechajte sa nami zlákať na jedinečnú chuť slovenského piva a skombinujte si svoju prehliadku s pivnou ochutnávkou! Ochutnávka znamenitého domáceho nepasterizovaného zlata v miestom pivovare s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si každý pivný gurmán príde na svoje. Myslíme aj na milovníkov vína, pre ktorých máme pripravenú ochutnávku slovenských vín priamo v srdci historického centra Bratislavy. Vychutnajte si degustáciu vín so skúseným someliérom, ktorý Vám ukáže tie najlepšie vína vyrábané na Slovensku.

Galéria

Mapa

Legenda:

A: Twin City Gate (štart)
B: Reduta
C: Historická budova SND
D: Námestie SNP
E: Budova Starej tržnice
F: Kostol milosrdných bratov
G: Trojičný kostol
H: Prezidentský (Grassalkovičov) palác
I: Bratislavský hrad
J: Twin City Gate (koniec)

Zakúpiť lístky

Vyhliadková jazda až na hrad

Máte záujem o tento výlet? Objednajte si výhliadkovú jazdu cez formulár s možnosťou platby kartou. 

Dátum *
Čas odchodu *
Počet dospelých *
Počet detí (2-12 rokov) *
Celkom
0.00
 ,-EUR
0.00
0.00
Meno *
Priezvisko *
Email *
Mobil *