FLORATOUR

Prečo práve nás?

hrad bratislavsky

1.

Tradície a skúsenosti

Na trhu úspešne pôsobíme viac ako 30 rokov. Toto obdobie bolo pre nás nesmierne dôležité v získavaní ďalších skúseností a poznatkov v oblasti poskytovania služieb cestovného ruchu v Dunajskom regióne. Počas nášho pôsobenia naše služby využilo množstvo „celebritných“ klientov.

Profesionalita a spoľahlivosť

Na poskytnutí služieb sa podieľa celý rad skúsených pracovníkov, ktorí sú zárukou vysoko kvalitného produktu. Naša spoľahlivosť je pre nás prvoradou hodnotou. Preto sa nám môžete pokojne zveriť do rúk a starosti zahodiť za hlavu.

2.

3.

Multilinguálny a priateľský pracovný tím

Srdcom našej spoločnosti je náš 15-členný tím, ktorý hovorí viacerými jazykmi a poskytuje služby vždy s úsmevom. A pretože práca je pre nás koníčkom, aj niečo viac…

Kreativita a originalita

Veľkú väčšinu našich produktov zostavujeme sami alebo v spolupráci s našimi partnermi. Kreativita je pre nás ďalšou významnou hodnotou, ktorá robí našu značku rozpoznateľnú na trhu. Pri poskytovaní služieb nechceme len služby poskytnúť, ale aj príjemne vás prekvapiť.

4.

5.

Variabilita a flexibilita

Naše portfólio sa skladá zo širokého spektra služieb od predaja dopravných cenín až po komplexné pobytové zájazdy. Väčšiu časť tvoria produkty „šité“ na mieru podľa špecifických požiadaviek našich klientov. Vďaka našej ponuke takmer bez hraníc sme schopní uspokojiť každé vypovedané i nevypovedané želanie.

Špecializácia

Našou doménou je rieka Dunaj a jej priľahlý región, ktorý je pre nás veľkou inšpiráciou pri zostavovaní jednotlivých produktov. Uvedomujúc si výnimočnosť Dunajského regiónu je naším cieľom poskytovať kvalitný, kreatívny a autentický zážitok, ako aj vytvárať predpoklady pre regionálny rozvoj a trvalo udržateľný turizmus pri zachovaní jedinečnosti kultúrneho i prírodného prostredia.

6.

7.

Orientácia na zážitok

Našim klientom neponúkame len samotnú službu, ale chceme ponúkať neopakovateľný zážitok, na ktorý budú radi spomínať. Preto sa mnohí k nám radi vracajú, čo si veľmi vážime.