Vyhliadková jazda Staré Mesto

Historické centrum Bratislavy na kolesách vyhliadkového vozidla s audio sprievodcom

Ozvláštnite svoj pobyt a nasadnite na bratislavské turistické vozidlo, ktoré vám predstaví všetky zákutia Starého Mesta.  Počas jazdy odhalíte tajomstvá, ktoré ukrývajú ulice historického centra a vychutnáte si atmosféru starých domov, secesných kaviarničiek a úzkych uličiek. Vydáte sa na cestu okolo najvýznamnejších pamiatok starého Pressburgu, ako je Csákyho a Keglevichov palác, Academia Istropolitana, Dóm sv. Martina, Kostol Klarisiek či známa Michalská brána. Neunikne vám ani najstarší kostol v meste – Františkánsky kostol, a nezabudnete ani na srdce Bratislavy – Hlavné námestie so Starou radnicou a Maximiliánovou fontánou. Podľa vašich časových možností si môžete vybrať z dvoch variantov vyhliadkovej jazdy: 35 a 50-minutovú prehliadku.

katedrála sv. Martina prešporáčik

Dĺžka výletu

35 minút (50 minútová je možná na objednávku)

Typ dopravy

Turistické vozidlo

Cena - Dospelí

od 10 eur

Cena - Deti

od 5 eur

Informácie

35-minutová jazda
Sezóna polovica marca – polovica novembra
Odchod v pravidelných polhodinových intervaloch podľa záujmu v čase 9:00-18:00
Miesto odchodu Hlavné nám.
Miesto príchodu Hlavné nám.
Jazyky slovenčina, angličtina, nemčina, maďarčina, poľština, ruština, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, japončina
Prehliadka zahŕňa vyhliadkovú jazdu Starého Mesta Bratislavy s audio sprievodcom
Cena 10 EUR (dospelý), 5 EUR (dieťa)

Tip

Nestačí vám len prehliadka Starého Mesta? Využite našu ponuku a spojte si jazdu Starým Mestom o vyhliadkovú jazdu Až na hrad!

Tip

Prenajmite si turistické vozidlo na súkromné účely a ozvláštnite tak svoj pobyt v Bratislave.

Tip

Prehliadky je možné spojiť so širokým spektrom aktivít, podujatí či iných služieb. Na požiadanie zabezpečíme reštauračné služby, ochutnávky miestnych špecialít, ubytovacie služby, prenájom priestorov, návštevu divadelných, tanečných a hudobných podujatí, mestských slávností a iných zábavných aktivít.

Tip

Vypočujte si, ako znie Bratislava na súkromnom koncerte v jednom z jej palácov alebo kostolov. Na požiadanie je možné prehliadku rozšíriť o koncert – ľudovej, zábavnej (filmy a muzikály) či klasickej hudby. Ideálne pre skupiny.

Mapa

Mám záujem o výlet

Galéria

Partneri