Vyhliadková jazda prešporáčikom

Štýlová prehliadka Bratislavy na kolesách vyhliadkového vozidla s audiosprievodcom

Objavte s nami bratislavské poklady obľúbeným turistickým vozidlom! Vyhliadková jazda prešporáčikom, počas ktorej si vychutnáme Bratislavský hrad i ďalšie známe i menej známe pamiatky, vedie od Koncertnej sály Reduty cez historické centrum mesta až k Bratislavskému hradu a späť. Počas prehliadky nás očaria také pamiatky, ako historická budova Slovenského národného divadla, korunovačná Katedrála sv. Martina, Stará tržnica, Kostol a kláštor Milosrdných bratov, Kostol Najsvätejšej Trojice a mnohé ďalšie. Zavŕšením cesty je návšteva azda najznámejšieho bratislavského monumentu – Bratislavského hradu, odkiaľ si slávny Pressburg budeme môcť užiť aj zhora. Nakoniec sa vrátime na pôvodné miesto – pred historickú budovu Slovenského národného divadla, ktorá je ideálnym miestom pre pešie potulky po historickom centre.

vyhliadkova jazda na hrad
icon time

Dĺžka výletu

1 h
icon place

Typ dopravy

Turistické vyhliadkové vozidlo
price tag dospeli

Cena - Dospelí

12 euro
price tag deti

Cena - Deti

6 euro

Informácie

Sezóna celoročne
Odchod v pravidelných hodinových intervaloch podľa záujmu v čase 9:00 - 18:00
Miesto odchodu Rázusovo nábrežie, zastávka MHD pri moste SNP, alebo historická budova Slovenského národného divadla
Miesto príchodu Rázusovo nábrežie, zastávka MHD pri moste SNP, alebo historická budova Slovenského národného divadla
Jazyky slovenský, anglický, nemecký, poľský, maďarský, ruský, španielsky, taliansky, francúzsky, portugalský, holandský, švédsky, turecký, esperanto, čínsky, arabský, hindský, japonský, iránsky
Prehliadka zahŕňa vyhliadková jazda s audio sprievodcom, slúchadlá, krátka prestávka na Bratislavskom hrade (cca. 15 minút)

TIP

Predĺžte si vyhliadkovú jazdu o pešiu prehliadku historického centra Bratislavy s naším sprievodcom, ktorý Vás oboznámi so zaujímavosťami tohto mesta.

TIP

Spoznajte Bratislavu maximálne a doplňte si tour Až na hrad! o vyhliadkovú jazdu Staré Mesto, ktorá vás dovedie až do ulíc historického centra mesta.

TIP

Prenajmite si vyhliadkové vozidlo na súkromné účely a ozvláštnite tak svoj transfer!

TIP

Prehliadky je možné spojiť so širokým spektrom aktivít, podujatí či iných služieb. Na požiadanie zabezpečíme reštauračné služby, ochutnávky miestnych špecialít, ubytovacie služby, prenájom priestorov, návštevu divadelných, tanečných a hudobných podujatí, mestských slávností, iné zábavné aktivity a ešte o mnoho viac!

TIP

Vypočujte si, ako znie Bratislava na súkromnom koncerte v jednom z jej palácov alebo kostolov! Na požiadanie je možné prehliadku rozšíriť o koncert – ľudovej, zábavnej (filmy a muzikály) či klasickej hudby. Ideálne pre skupiny!

TIP

Nechajte sa nami zlákať na jedinečnú chuť slovenského piva a skombinujte si svoju prehliadku s pivnou ochutnávkou! Ochutnávka znamenitého domáceho nepasterizovaného zlata v miestom pivovare s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si každý pivný gurmán príde na svoje. Myslíme aj na milovníkov vína, pre ktorých máme pripravenú ochutnávku slovenských vín priamo v srdci historického centra Bratislavy. Vychutnajte si degustáciu vín so skúseným someliérom, ktorý Vám ukáže tie najlepšie vína vyrábané na Slovensku.

Mapa

vylet-mapa-1

Mám záujem o výlet

Galéria

Partneri