Vyhliadková jazda až na hrad

Štýlová prehliadka Bratislavy na kolesách vyhliadkového vozidla s audiosprievodcom

Objavte bratislavské poklady s našim obľúbeným turistickým vozidlom! Vyhliadková jazda Bratislavou, počas ktorej si vychutnáte Bratislavský hrad i ďalšie známe i menej známe pamiatky, vedie od Koncertnej sály Reduty cez historické centrum mesta až k Bratislavskému hradu a späť. Počas prehliadky vás očaria pamiatky, ako historická budova Slovenského národného divadla, korunovačná Katedrála sv. Martina, Stará tržnica, Kostol a kláštor Milosrdných bratov, Kostol Najsvätejšej Trojice a veľa iných. Vyhliadková jazda Starého Mesta sa zavŕši návštevou najznámejšieho bratislavského monumentu – Bratislavského hradu, odkiaľ si slávny Pressburg budete môcť užiť aj zhora. Nakoniec sa vrátite na pôvodné miesto, pred historickú budovu Slovenského národného divadla, ktorá je ideálnym miestom pre pešie potulky po historickom centre.

prešporáčik na hrade

Dĺžka výletu

1 h

Typ dopravy

Turistické vyhliadkové vozidlo

Cena - Dospelí

10 eur

Cena - Deti

5 eur

Informácie

Sezóna celoročne
Odchod v pravidelných hodinových intervaloch podľa záujmu v čase 9:00 - 18:00
Miesto odchodu Rázusovo nábrežie, zastávka MHD pri moste SNP alebo historická budova Slovenského národného divadla
Miesto príchodu Rázusovo nábrežie, zastávka MHD pri moste SNP alebo historická budova Slovenského národného divadla
Jazyky slovenský, anglický, nemecký, poľský, maďarský, ruský, španielsky, taliansky, francúzsky, portugalský, holandský, švédsky, turecký, esperanto
Prehliadka zahŕňa vyhliadková jazda s audio sprievodcom a s krátkou prestávkou na Bratislavskom hrade (cca. 15 minút)

TIP

Spoznajte Bratislavu maximálne a doplňte si jazdu Až na hrad! o vyhliadkovú jazdu Staré Mesto, ktorá vás dovedie až do ulíc historického centra mesta.

TIP

Prenajmite si vyhliadkové vozidlo na súkromné účely a ozvláštnite tak svoj pobyt v Bratislave.

TIP

Prehliadky je možné spojiť so širokým spektrom aktivít, podujatí či iných služieb. Na požiadanie zabezpečíme reštauračné služby, ochutnávky miestnych špecialít, ubytovacie služby, prenájom priestorov, návštevu divadelných, tanečných a hudobných podujatí, mestských slávností a iných zábavných aktivít.

TIP

Vypočujte si, ako znie Bratislava na súkromnom koncerte v jednom z jej palácov alebo kostolov. Na požiadanie je možné prehliadku rozšíriť o koncert – ľudovej, zábavnej (filmy a muzikály) či klasickej hudby. Ideálne pre skupiny.

TIP

Nechajte sa nami zlákať na jedinečnú chuť slovenského piva a skombinujte si svoju prehliadku s pivnou ochutnávkou. Ide o ochutnávku znamenitého domáceho nepasterizovaného "zlata" v miestom pivovare s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si každý pivný gurmán príde na svoje.

Mapa

Mám záujem o výlet

Galéria

Partneri