Bratislava | 18°C
Floratour logo SVG

Sprievodcovské služby a súkromné prehliadky

Prehliadka so sprievodcom – spoznajte všetky tváre Dunajského regiónu

Prehliadka so sprievodcom – pre tých, ktorí chcú spoznať náš región poriadne alebo tých, ktorí chcú prehliadku prispôsobiť svojim požiadavkám. Peši, na bicykli, loďami alebo našimi vozidlami vás naši sprievodcovia zavedú na čarokrásne miesta Dunajského regiónu a porozprávajú také príbehy, pri ktorých sa vám zatají dych.

Slovenské národné divadlo

Informácie

Všetkým dobrodruhom ponúkame možnosť objavovať neobjavené zákutia, ku ktorým sa počas klasických prehliadok nedostanete. Milovníkov prírody zlákame na sprevádzané vychádzky do prírody spojené s pozorovaním zvierat a rastlín i návštevou starých hradov, zrúcanín a iných, pre bežného turistu, skrytých pamiatok. Nadšenci histórie istotne ocenia prehliadky historických lokalít bez obmedzenia. Organizujeme aj tematické cesty s odborným výkladom, ktoré odhaľujú históriu nášho regiónu, ako sú napr. cesty za židovskou kultúrou, tradíciami, vínne, gastronomické, hradné cesty a mnoho viac.

Pri pútavých potulkách Bratislavou či inými pokladmi Dunajského regiónu vás budú sprevádzať skúsení a príjemní sprievodcovia. Prehliadky s odborným výkladom ponúkame pre jednotlivcov i pre skupiny v slovenskom jazyku i vo väčšine cudzích jazykoch.

Každú prehliadku vám prispôsobíme na mieru podľa vašich špecifických požiadaviek.

Registrácia

Sprievodcovské služby a súkromné prehliadky

Máte záujem o tento výlet? Vyplňte formulár nižšie a my sa vám ozveme.

Formulár bol úspešne odoslaný.