Sprievodcovské služby a súkromné prehliadky

Spoznajte všetky tváre Dunajského regiónu

Pre tých, ktorí chcú spoznať náš región poriadne alebo tých, ktorí chcú prehliadku prispôsobiť svojim požiadavkám, ponúkame sprievodcovské služby na objednávku. Peši, na bicykli, loďami alebo našimi vozidlami vás naši sprievodcovia zavedú na čarokrásne miesta Dunajského regiónu a porozprávajú také príbehy, pri ktorých sa vám zatají dych.

Všetkým dobrodruhom ponúkame možnosť objavovať neobjavené zákutia, ku ktorým sa počas klasických prehliadok nedostanete. Milovníkov prírody zlákame na sprevádzané vychádzky do prírody spojené s pozorovaním zvierat a rastlín i návštevou starých hradov, zrúcanín a iných, pre bežného turistu, skrytých pamiatok. Nadšenci histórie istotne ocenia prehliadky historických lokalít bez obmedzenia. Organizujeme aj tematické cesty s odborným výkladom, ktoré odhaľujú históriu nášho regiónu, ako sú napr. cesty za židovskou kultúrou, tradíciami, vínne, gastronomické, hradné cesty a mnoho viac.

floratour-ine-sluzby-sprievodcovske-sluzby

Pri pútavých potulkách Bratislavou či inými pokladmi Dunajského regiónu vás budú sprevádzať skúsení a príjemní sprievodcovia. Prehliadky s odborným výkladom ponúkame pre jednotlivcov i pre skupiny v slovenskom jazyku i vo väčšine cudzích jazykoch.

Každú prehliadku vám prispôsobíme na mieru podľa vašich špecifických požiadaviek.

 

Mám záujem o sprievodcovské služby

Partneri