O nás

Milí cestovatelia, vítame Vás na webových stránkach cestovnej agentúry Flora Tour. Nechajte sa inšpirovať bohatými možnosťami ako stráviť voľný čas v našom regióne a zažite neopakovateľnú dunajskú atmosféru.

Flora Tour – špička v incomingovom cestovnom ruchu

Už od roku 1991 je cestovná agentúra Flora Tour slovenskou špičkou  v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na rieku Dunaj a jej prienik so strednou Európou. Uvedomujúc si výnimočnosť vytýčeného územia, je naším cieľom poskytovať kvalitné produkty                            pre návštevníkov Dunajského regiónu, ako aj vytvárať predpoklady  pre rozvoj turizmu pri zachovaní jedinečnosti kultúrneho i prírodného prostredia.

BA stare mesto
Bratislava SNP

Nasadnite s nami na vlnu zážitkov a užite si Dunaj naplno

Počas nášho pôsobenia sme si vytvorili spoľahlivú sieť partnerských organizácií – ubytovacích a stravovacích zariadení, dopravcov, kultúrnych inštitúcií, športových organizácií a profesionálnych sprievodcov, vďaka ktorým dokážeme poskytovať kvalitný a komplexný produkt. Pri jeho zostavovaní kladieme dôraz na variabilitu a kreativitu, čím chceme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta i príjemne ho prekvapiť. Väčšiu časť nášho portfólia tvoria produkty „šité“ na mieru podľa špecifických požiadaviek našich klientov.