Pešia prehliadka so sprievodcom

Prehliadka historického centra Bratislavy s certifikovaným sprievodcom

Zatúlajte sa do historického Pressburgu s profesionálnym sprievodcom a objavte to najkrajšie, čo Bratislava ukrýva! Naše potulky začínajú na nábreží Dunaja – na mieste, na ktorom sa spája historický Pressburg so súčasnou Bratislavou. Ďalšie zastávky našej tour Námestie Ľudovíta Štúra a svetovo známy Dóm sv. Martina nám pripomenú najväčšiu slávu mesta datujúcu sa k okázalým korunováciám uhorských kráľov a kráľovien. Následne sa necháme opantať čarom historických uličiek míňajúc krásne paláce z 18. storočia a staručkú Academiu Istropolitanu. Príjemným krokom sa dostaneme k Michalskej bráne – k jednému z najznámejších symbolov Bratislavy. Nezabudneme sa pristaviť ani v dodnes pulzujúcom, rušnom srdci Bratislavy – na Hlavnom námestí so Starou radnicou, Maximiliánovou fontánou a množstvom secesných kaviarničiek. Stredovekými uličkami smerujúcimi naspäť k Dunaju sa dostaneme až k veľkolepej budove pôvodného Slovenského národného divadla, dnes budove opery a ku Koncertnej sieni Reduty, pri ktorej ukončíme spoločnú prehliadku.

Dĺžka výletu

podľa želania

Typ dopravy

pešo

Cena

na vyžiadanie

Informácie

Sezóna celoročne
Odchod podľa želania
Miesto odchodu podľa želania
Miesto príchodu podľa želania
Jazyky podľa želania
Prehliadka zahŕňa pešiu prehliadku s profesionálnym sprievodcom

TIP

Prehliadky je možné spojiť so širokým spektrom aktivít, podujatí či iných služieb. Na požiadanie zabezpečíme reštauračné služby, ochutnávky miestnych špecialít, ubytovacie služby, prenájom priestorov, návštevu divadelných, tanečných a hudobných podujatí, mestských slávností, iné zábavné aktivity a ešte o mnoho viac!

TIP

Vypočujte si, ako znie Bratislava na súkromnom koncerte v jednom z jej palácov alebo kostolov! Na požiadanie je možné prehliadku rozšíriť o koncert – ľudovej, zábavnej (filmy a muzikály) či klasickej hudby. Ideálne pre skupiny!

TIP

Túžite po prechádzke Bratislavou pod nočnou oblohou? Absolvujte s nami Potulky nočným Pressburgom!

TIP

Nechajte sa nami zlákať na jedinečnú chuť slovenského piva a skombinujte si svoju prehliadku s pivnou ochutnávkou! Ochutnávka znamenitého domáceho nepasterizovaného zlata v miestom pivovare s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si každý pivný gurmán príde na svoje.

Mám záujem o výlet

Galéria

Partneri